Meist

Eestimaa südamest, Paidest, pärit Haart Ehitus on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte. Meie tegevusalaks on ehituse peatöövõtt ning pakume “võtmed kätte” lahendust erinevat tüüpi ehitistel: tööstus- ja laohooned, ühiskondlikud hooned, eramud jmt.

Oleme seda tööd üle 20 aastat teinud ja meile on tähtis kvaliteet, et alati saaks rõõmu ning uhkusega öelda: see on meie ehitatud! Meil on kogenud meeskond ja head koostööpartnerid, kellega koos teeme teoks ka kõige keerukamadki projektid. Ehitamine pole vaid müüriladumine, vaid avaliku ruumi kujundamine ning elu-, õpi- ja töökeskkonna loomine. Ja alati on see ka kellegi unistuse täitmine. Just see meile meeldib.

Meil on restaureerimistöödeks Muinsuskaitseameti litsents, rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimisesüsteemi ISO 9001:2015 sertifikaat, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi ISO 45001:2018 sertifikaat ning keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2015 sertifikaat.

Haart Ehitus on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige. Paljud meie spetsialistid kuuluvad Eesti Ehitusinseneride Liitu.

Meie jaoks on oluline muuta Eesti elu paremaks. Meie mõju ühiskonnale algab põhiärist, kuid noorusliku ja tulemustele suunatud meeskonnana peame oluliseks edendada kultuuri ja kohalikku elu Eesti südames. Haart Ehitus on Paide Teatri püsitoetaja.

Valdkonna edendamisse ja digitaliseerimisse panustame osaledes rasketehnika rentimise ja haldamise rakenduse InfraFly loomisel.

Tehtud
tööd

Siin on mõned näited südamest tehtud töödest,
mille üle tunneme erilist uhkust.

Tutvu projektidega