Oleme tänaseks tegutsenud Eesti ehitusturul rohkem kui 19 aastat. Oma kogenud meeskonna ja heade koostööpartneritega koos tegutsedes oleme leidnud hulga meie kvaliteedile orienteeritud teenust hindavaid lojaalseid kliente.

Oma 20nda juubeli lävepakul oleme otsustanud värskendada ettevõtte identiteeti ja vahetada nime: Tafrix OÜ uus ärinimi on nüüd Haart Ehitus OÜ.

Uut ärinime kanname alates 26. oktoobrist 2017, ettevõtte muud rekvisiidid on jätkuvalt samad ‒ juriidiline aadress, registrinumber, panga arvenumbrid ning telefoninumbrid on kõik endised.

Haart Ehitus OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ehitusettevõte. Haart Ehitus OÜ peamiseks tegevusalaks on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine. Pea 20 tegevusaasta jooksul oleme klientidele pakkunud kõrgel tasemel “võtmed kätte” lahendust erinevat tüüpi ehitistel: tööstus- ja põllumajandushooned, laohooned, ühiskondlikud hooned, eramud jmt.

Haart Ehitus OÜ-l on restaureerimistöödeks Muinsuskaitseameti litsents, rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedijuhtimisesüsteemi ISO 9001:2015 sertifikaat, töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi EVS 18001:2007 sertifikaat ning keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2015 sertifikaat.

Haart Ehitus OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige. Paljud meie spetsialistid kuuluvad Eesti Ehitusinseneride Liitu.


Lugupidamisega ja jätkuvat koostööd soovides

Haart Ehitus OÜ juhatus